Shenzhen Kanghai Electronic Co., Ltd.

Nasza obietnica pozostaje
Daj opcje mobilności dla naszych potrzeb klienta w chce
  • Wideo
  • Obrazy
Szczegóły firmy
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent
Ilość pracowników: 100~299
Rok założenia: 2008
pc Export: 80% - 90%
Wprowadzenie

Shenzhen Kanghai Electronic Co., Ltd. jest wiodącym profesjonalnym projektantem i dostawcą produktów elektronicznych dla konsumentów w Chinach.
Założona w 2008 roku, KOHO była głównie zaangażowana w badania, rozwój i produkcję, specjalizując się w projektorze Pico, ramce cyfrowej, Digital Photo, Digital Signage,Digital Video Recorder i stać się jednym z wiodących producentów w tej dziedzinie.
Obejmuje powierzchnię 22.000 metrów kwadratowych, teraz mamy prawie 200 pracowników i ponad 20 inżynierów z ponad 10 letnim doświadczeniem,które mogą zapewnić nasze produkty i usługi do spełnienia wymogów klienta.
Mamy 21 zestawów importowanego sprzętu SMT z markami JUKO & SANYO, 5 linii produkcyjnych i 3 linii SMT
Fabryka została certyfikowana przez różne międzynarodowe instytuty zarządzania, takie jak ISO9001, ISO14000, BSCI itp. Wszystkie produkty mogą spełniać wymagania CE, FCC, ROHS,REACH i inne certyfikacje dla różnych norm krajowych.
Nasze produkty są szeroko sprzedawane w Europie, USA, Australii, Azji Południowo-Wschodniej i są dobrze doceniane przez klientów.
Dzięki naszej zasadzie Klienta Najpierw, Najlepsza Jakość i Szybka Usługa, zawsze będziemy nadal oferować naszym klientom najlepszą usługę i bardziej satysfakcjonujące produkty.